Logo
Pondělí-pátek 8.00 až 16.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

 

 

Truhlářství Kabourek

 

Naše firma existuje již od roku 1998. Hlavní naší aktivitou je výroba dveří, nábytku, různé druhy schodiště z masivního dřeva. Nábytek vyrábíme z kvalitního masivu. Spárovky z vlastní výroby.

Vážení zákazníci, velmi si vážíme vašeho zájmu o naše výrobky. Pokud uvažujete o koupi některého z našich výrobků, přejeme vám příjemný nákup. Pokud jste přece jen nenašli mezi našimi výrobky to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, rádi vyrobíme dveře i nábytek dle vašich požadavků.

Pokud budete potřebovat jakkoli poradit jsme k zastižení na telefonu 603845760 pondělí až pátek od 08.00 do 16.00 hodin. Dále na emailu prodej@truhlarstvi-kabourek.cz po 7 dní v týdnu.

Pokud jste zboží již zakoupily, přijde vám do 24 hodin potvrzená objednávka. Na objednávce je již přibližné datum odeslání zboží. V den expedice vás o tomto budeme informovat emailem a správou SMS. Zboží zasíláme výhradně přepravní službou Top trans.

Při přebírání zboží prosím pečlivě zkontrolujte,  zda není  poškozené. Při drobném poškození doporučujeme sepsat s řidičem o tomto protokol a pořídit fotodokumentaci poškození pro vaši reklamaci na Top trans. Při větším poškození prosím zboží nepřebírejte a kontaktujte mě přímo na telefonu 603845760.