Logo
Pondělí-pátek 8.00 až 16.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.03.2020
Termíny montáží
Vážení zákazníci, velmi se omlouváme ale vzhledem k situaci okolo koronaviru se do odvolání přerušují veškeré montáže  u zákazníků. Současné termíny b... číst celé
12.11.2019
Termíny dodání
Vážení zákazníci, těší nás velký zájem o naše výrobky ale pro tento rok již nejsme schopni příjmat žádné nové objednávky. Bohužel je již výrobní kapac... číst celé
22.04.2019
Dnes spuštěny nové webové stránky
Vážení zákazníci, dnešního dne jsme již konečně spustily do ostrého provozu nový e-schop. Pevně doufáme že se vám bude lépe nakupovat, i přesto že st... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

 

 

Truhlářství Kabourek

 

Naše firma existuje již od roku 1998. Hlavní naší aktivitou je výroba dveří, nábytku, různé druhy schodiště z masivního dřeva. Nábytek vyrábíme z kvalitního masivu. Spárovky z vlastní výroby.

Vážení zákazníci, velmi si vážíme vašeho zájmu o naše výrobky. Pokud uvažujete o koupi některého z našich výrobků, přejeme vám příjemný nákup. Pokud jste přece jen nenašli mezi našimi výrobky to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, rádi vyrobíme dveře i nábytek dle vašich požadavků.

Pokud budete potřebovat jakkoli poradit jsme k zastižení na telefonu 603845760 pondělí až pátek od 08.00 do 16.00 hodin. Dále na emailu prodej@truhlarstvi-kabourek.cz po 7 dní v týdnu.

Pokud jste zboží již zakoupily, přijde vám do 24 hodin potvrzená objednávka. Na objednávce je již přibližné datum odeslání zboží. V den expedice vás o tomto budeme informovat emailem a správou SMS. Zboží zasíláme výhradně přepravní službou Top trans.

Při přebírání zboží prosím pečlivě zkontrolujte,  zda není  poškozené. Při drobném poškození doporučujeme sepsat s řidičem o tomto protokol a pořídit fotodokumentaci poškození pro vaši reklamaci na Top trans. Při větším poškození prosím zboží nepřebírejte a kontaktujte mě přímo na telefonu 603845760.